Zápis

CHCETE VIDĚT MATEŘSKOU ŠKOLU JEŠTĚ PŘED PODÁNÍM PŘIHLÁŠKY?
--> DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ SE USKUTEČNÍ DLE AKTUÁLNÍHO STAVU (?? 15-17 hod.).

Zápis do mateřské školy na školní rok 2021/2022 je organizován v souladu se zřizovatelem MML.

Informace, návod, kritéria k přijetí a přihlášku najdete na před zápisovém portále zapisyms.liberec.cz

Návod dle zřizovatele - uvádíme v postupných krocích:

1 KROK) od ?? do ?? - se můžete zaregistrovat na portálu zapisyms.liberec.cz, vyplňte si zde přihlášku do MŠ, vytiskněte si ji – pokud podáváte přihlášku do více školek tak ji vytiskněte vícekrát.

Nevíte si s přihláškou rady ? Přijďte ve ?? mezi 9-12 hod. Do kanceláře ředitelky školy. Pomůžeme Vám! Pouze pro telefonicky objednané.

2 KROK) Nechte si potvrdit lékařské potvrzení o povinném očkování – je přílohou přihlášky – stačí jednou, předkládáte pouze ke kontrole.

3 KROK) Způsob odevzdání přihlášky:

  • doporučeně poštou, datovou schránkou
  • vhozením do schránky mateřské školy
  • osobně v kanceláři ředitelky ?? (8-12 hod.) nebo ?? (8-16 hod.) - přesný čas je třeba si domluvit telefonicky na čísle 731 411 518
  • e-mailem pouze v případě, že všechny dokumenty budou opatřeny elektronickým podpisem. Jinak je žádost neplatná!

4 KROK) ?? možnost nahlédnutí do spisu v případě nejasností 8-10 hod. v kanceláři ředitelky. Nutno se telefonicky objednat na čísle 731 411 518.

5 KROK) Vyhodnocování žádostí, kontrola očkování, ověřování bydliště, obesílání e-mailem rodičů přijatých dětí a obesílání nepřijatých dětí poštou.

DALŠÍ KROKY:

V případě, že jste k nám přijati a nechcete k nám nastoupit je třeba písemně provést zpět vzetí přihlášky, možno v naší školce nebo ve školce kam jste rozhodli, že vaše dítě nastoupí. Toto je třeba bez odkladu ať dáte šanci odmítnutým dětem.